خانه
>
کتابخانه
>
راز

راز

(۴)
از (نویسنده): راندا برن
50,000 تومان

درباره کتاب راز

این کتاب براساس فیلمی به همین نام نوشته شده‌است؛ و مبتنی بر باور شبه علمی قانون جذب است و مدعی ست که افکار می‌تواند مستقیماً دنیای خارج را تغییر دهد. به این اثر نقدهای فراوانی شده‌است. این کتاب به ۴۴ زبان ترجمه شده و ۲۱ میلیون کپی آن فروش رفته‌است. جنجال‌های زیادی پیرامون آن وجود دارد و در برنامه‌های متعدد تلویزیونی دربارۀ آن صحبت شده‌است.

پدیده ای پرفروش در سراسر جهان که به میلیون ها نفر کمک کرده است تا از قدرت قانونی حاکم بر همه زندگی ما استفاده کنند تا زندگی شادی را ایجاد کنند، عمدی و بدون هیچ زحمتی. در سال 2006، فیلمی به نام راز، رمز و راز بزرگ کیهان، را فاش کرد و در اواخر همان سال، روندا برن کتابی را منتشر کرد که به پرفروش‌ترین کتاب در سراسر جهان تبدیل شد.

تکه هایی از یک راز بزرگ در طول قرن ها در روایات شفاهی، در ادبیات، در ادیان و فلسفه ها یافت شده است. برای اولین بار، تمام قطعات راز در یک مکاشفه باورنکردنی گرد هم می آیند که برای همه کسانی که آن را تجربه می کنند، زندگی را متحول می کند.

در این کتاب، شما یاد خواهید گرفت که چگونه از راز در هر جنبه ای از زندگی خود استفاده کنید. پول، سلامتی، روابط، شادی و در هر تعاملی که در جهان دارید. شما شروع به درک قدرت پنهان و دست نخورده ای خواهید کرد که در درون شما وجود دارد، و این مکاشفه می تواند برای هر جنبه ای از زندگی شما شادی ایجاد کند. راز حاوی حکمتی از معلمان امروزی است، مردان و زنانی که از آن برای دستیابی به سلامتی، ثروت و خوشبختی استفاده کرده‌اند. آنها با به کارگیری دانش راز، داستان های قانع کننده ای از ریشه کن کردن بیماری ها، به دست آوردن ثروت هنگفت، غلبه بر موانع و دستیابی به آنچه که بسیاری غیرممکن می دانند، به نمایش می گذارد.

..

افزودن به سبد خرید

افزودن به لیست مورد علاقه
اشتراک گذاری
  • دسته بندی موفقیت و خودسازی
  • نشر شنایا

محصولات مشابه

برای ارسال دیدگاه لطفا وارد شوید و یا اگر حساب کاربری ندارید یک حساب کاربری ایجاد کنید.

بدون دیدگاه